Ara
Katalog   +90 216 520 2380
Hakkımızda / Faaliyetler / Alüminyum Cam Cephe

Alüminyum Cam Cephe

Strüktürel Silikon Cam Cepheler
Klasik Yatay ve Dikey Covered Cepheler
Şeffaf Cam Cepheler
Cam ve Polikarbonat Luminarie Sistemleri
 
            Mevcut yapı sistemleri ile, duvarlar şeffaf olabilir ve binaların vazgeçilmez unsuru olan pencereler eski tekniklere nazaran çok daha büyük olabilir. Bu ısıl konfor sağlamak ve cam sektöründeki bu gelişme ile iç alınacak doğal ışık ve sahne lüks korumak mümkündür.
Bununla birlikte, kendi doğası gereği gibi camın doğrudan yapı içine entegre adjutant unsurları gerektirir değildir. Pencerenin kültürünün gelişiyle bu yana, inşaat sektöründe her zaman bir arayış içinde olmuştur ve çeşitli bileşenleri kullanmaya çalışmıştır. Bunlardan en fazla hatırlanan tek doğrama olduğunu. Önce ahşap kısıtlı olanakları ile sınırlı idi pencere sistemleri artık alüminyum şık, dayanıklı, güçlü ve estetik çözümler yardımıyla geniş, şeffaf duvarlar ile bize sunuyor.
Asil bir yapı malzemesidir alüminyumdan yapılmış Profil sistemleri, kendi içinde en son teknoloji ve tasarım geliştirmeleri birleştirir. Kendi şekil ve renk çeşitlilik nedeniyle, alüminyum kusursuz bir şekilde yeni mimari kavramları oluşturmak için kullanılır.
Alüminyum kalıcı ve en elverişsiz koşullara karşı dayanıklı ve kolay bakım gerektirir. Isı transferi izole profilleri ve ısı kaybı ve yoğunlaşma sorunları tamamen çözülebilir engel olabilir. Alüminyum profiller önemli bir enerji tasarrufu bu özel sayesinde evinizin içindeki konfor zevk verir, hangi binalar yapılabilir. Özellikle sahne kalın malzeme ile kapatılması istenen değilse, doğru çözüm alüminyum.
 

 

Tüm Hakları Motif Cephe ye Aittir. Adres: Soğukpınar Mah. Adnan Kahveci Cad. No: 32 Çekmeköy / İstanbul / Türkiye
Tel: +90 216 520 23 80 (3 hat) Fax: +90 216 520 14 36 motif@motifcephe.com
E-Bültene Kayıt Olun
Sosyal Ağlarda ve Bilgisayarınızda